Hakkımızda

 

25 Yıllık Matbaa deneyimimizi kurumsal alanda ahşap ile birleştirmeyi başara bildiğimize kanaat getirerek yenilikçi, girişimci ve sorumluluk taşıyan vizyon ruhuyla bu doğrultuda ilerleyerek Ahşap Sanatını dijital basım teknolojileri ile birleştirip siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istedik. Köklü firmamız çalışma prensiplerinden ödün vermeden hızla büyüyerek hediyelik imalat sektörünün de prestijli ve güvenilir kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır.

Doğanın bizlere sunmuş olduğu Ahşap malzemeleri sizlerin beklenti ve talepleri ile birleştirmeyi kendimize misyon edinmiş durumdayız.

“Ahşap Hediye Sepeti” olarak sizlere ve değer verdiklerinize en az sizler kadar değer veriyoruz.

Başka bir yerde bulamayacağınız kadar sizi ve değer verdiklerinizi mutlu edecek hediyeleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Yıl dönümü, doğum günü gibi özel günlerin yanı sıra eşinize sevgilinize, annenize, babanıza, arkadaşlarınıza, eviniz ve kendiniz için özel, anlamlı ve "kişiye özel" seçenekler ile yüzlerce hediyeyi sizlerle buluşturuyoruz.

Güvenli alışveriş ayrıcalığı ve hızlı teslimat ile zaman kaybetmeden en özel ve özgün tasarımlı ürünleri bulma mutluluğu vazgeçilmeziniz olacak.

Ahşap Hediye Sepetinden almış olduğunuz ürünler firmamız güvencesi ile üretilerek sizlere sunulmaktadır. 7/24 canlı destek iletişim kanallarımız ile olası tüm sorularınıza en kısa zamanda cevap vermekteyiz.

“Ahşap Hediye Sepeti” ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...

 

VİZYONUMUZ

● ahsaphediyesepeti.com olarak hediye ihtiyacınızı zengin ürün yelpazemiz ile en hızlı ve uygun koşullar ile online olarak size sunmak,

●  En güzel ve özgün tasarımlı hediyelikleri güvenilir bir ticari platform ile sizlerle buluşturabilmek,

●  Hediye seçiminde harcanan zamanı en aza indirmek,

● En iyi hizmeti hak eden siz değerli müşterilerimiz için kendimizi sürekli geliştirmek ve yetkinliklerimizi arttırmak,

● Özgün, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızdan taviz vermeden sevgisini sevdikleri ile paylaşmak isteyenlerle birlikte var olabilmek

● Online yapılan satışlarımız ile hediye seçimlerinizi hediye projelerimiz ile mümkün olduğu kadar kolaylaştırarak zevkli hale getirmek ve beklentilerinizi karşılamak en önemli amacımızdır.

 

MİSYONUMUZ

Firmamız 25 yıllık deneyimi ile bugüne kadar yeniliklere öncülük etmekle birlikte bu yenilikleri takip ederek inovasyonel, güvenilir, adil bir ticari platform oluşturmayı misyon edinmektir. Beklenti, talep ve önerilerinizi müşteri memnuniyetimizi en üst düzeyde tutarak, en iyi şekilde değerlendirmektedir. Yoğun iş temposunda sevdiklerinizi mutlu etmek, değerli anlarınızı ölümsüzleştirmek için size özel ürünler üretip, sizin ve sevdiklerinizin özel olduklarını hissettirmek için çalışıyoruz.

Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.